24.05.2022
Agerskov Triatlon 
Agerskov 

26.05.2022
Team Rynkeby Sønderjyllands Enkeltstarts arrangement 
Sønderborg 

28.05.2022
HADERSLEV TRIATHLON 
Haderslev 

29.05.2022
Hele verden løber for LittleBigHelp 
Virtuelt 

31.05.2022
Søndersøløbet 
Viborg 

04.06.2022
MTB Kids Cup Fyn afdeling 3 
Nr Aaby 

04.06.2022
Kelstrup Cross Duathlon 
Kruså 

05.06.2022
Flugten til Hvalpsund 
Hvalpsund 

05.06.2022
HØST Grundlovsløbet 
Hadsten 

07.06.2022
2. afdeling af DPIF / DMI Jubilæums Cup i Landevejscykling 2022 
Borbjerg 

08.06.2022
TM Tønder stafet 
Tønder 

11.06.2022
Slivsø løbet 
Hoptrup 

13.06.2022
Havbundsløbet 
V.Vedsted 

14.06.2022
Skraldemission 
Hvidovre 

15.06.2022
Kongeådal Minitri, Motionsløb og Travetur 
Vilslev 

15.06.2022
Brylle løbet 
Aarup 

18.06.2022
Midt24 
Snejbjerg 

18.06.2022
Drivvejen Unsupported 
Thyborøn 

19.06.2022
Jels triathlon 
Jels 

19.06.2022
De Tre Toppe 
Aarup 

22.06.2022
3. Schleswiger Bike & Run Staffelmarathon 
Schleswig 

22.06.2022
Rådhusløbet 9300 
Sæby 

22.06.2022
Kvindeløbet i Geografisk Have 
Kolding 

23.06.2022
DMI forbundsmesterskab i Triatlon og Duatlon 
Vordingborg 

26.06.2022
Aabenraa Open Water 
Aabenraa 

30.07.2022
Hornbækløbet 
Hornbæk 

07.08.2022
Danish GRVL Championship 
Gludsted 

09.08.2022
LANGESKOVLØBET 
Langeskov 

13.08.2022
Legind Bjerge skov Cross Duathlon 
Nykøbing Mors 

14.08.2022
Aabenraa Triathlon 
Aabenraa 

14.08.2022
Pandekageløbet 
Møgeltøder 

17.08.2022
Triatlandløbet 
Skørping 

20.08.2022
12 timer i Jylland 
Viborg 

20.08.2022
24 Timer Viborg 
Viborg 

20.08.2022
Endure Traill 
Fårevejle 

22.08.2022
The Gravel Crit - De sjællandske Mesterskaber i Grus 
Hillerød 

27.08.2022
Unsupported Grinder 
Vejle 

27.08.2022
Bornholm Backyard Ultra 
Klemensker 

27.08.2022
MTB Kids Cup Fyn afdeling 4 
Nyborg 

27.08.2022
Ringkøbing Fjord Rundt 
Ringkøbing 

31.08.2022
Running Challenge # 2 
Sæby 

03.09.2022
Asta Maries 24 Timers Løb 
København 

03.09.2022
Guldbæk Løbet 
Guldbæk 

04.09.2022
ALSSUNDMAN 
Sønderborg 

04.09.2022
Aquagain Løbet 
Brørup 

10.09.2022
MTB Kids Cup Fyn afdeling 5 
Svendborg 

24.09.2022
Staurby Cross Duathlon 
Middelfart 

15.10.2022
Den Fynske Øl-Rute Marathon 
Søby Ærø 

11.03.2023
HØFDE Ultra Trail 50km hygge 
Vejle 

Powered by SobiPro